Bilety lotnicze z Polski do Brukseli

от 650 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изKatowic
от650 PLN
изPoznania
от658 PLN
изGdańska
от664 PLN
изKrakowa
от710 PLN
изWrocławia
от723 PLN
изSzczecina
от923 PLN
изBydgoszczy
от1260 PLN
изKoszalina
изZielonej Góry
Najtańsze loty do Brukseli są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic za bilety lotnicze z Polski do Brukseli zapłacisz tylko 650 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Brukseli niższą od powyższej z Katowic.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Brukseli wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 650 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Brukseli.
 


 
Chcesz odwiedzić najbardziej wpływowe miasto Starego Kontynentu, gdzie potęga i władza współistnieją ze sztuką i artyzmem? Bruksela to miejsce, w którym na mapie zaznaczone są najważniejsze instytucje Unii Europejskiej, gdzie tylko kilkoma ulicami oddzielone są od siebie siedziby NATO oraz EUROATOMU. Przekonaj się, dlaczego europosłowie tak chętnie przybywają do stolicy Belgii z różnych zakątków zjednoczonej Europy.
 
Miasto znajdujące się w samym sercu tego kraju, nie jest tylko punktem nawigacyjnym, z którego podejmowane są najważniejsze decyzje dla UE. Pamiętaj, że jest to przede wszystkim miejsce zachwycające swoją unikatową architekturą, licznymi muzeami oraz teatrami. Każdy turysta odwiedzający Brukselę powinien zobaczyć trzy rzeczy: Grand Place, Dom Króla oraz Katedrę św. Michała i św. Guduli. W chwili wytchnienia od intensywnego poznawania zakamarków Brukseli, udaj się do kawiarni i rozkoszuj się aksamitnym smakiem rozpływającej się w ustach belgijskiej czekolady. Koniecznie musisz poznać wszystkie symbole miasta: niepowtarzalne koronki, niezwykle popularne wśród kobiet. Natomiast panowie, za sprawą komiksów autorstwa Herge'a, mogą choć na moment przenieść się do odległej krainy zwanej dzieciństwem.