Bilety lotnicze z Польша do Кардифф

от 1027 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изWarszawy
от1027 PLN
изPoznania
от8171 PLN
изБыдгощ
изГданьск
изКатовице
изКошалин
изКраков
изЛодзь
изЛюблин
изОльштын
изРадом
изЖешув
изЩецин
изВроцлав
изЗелена-Гура
Najtańsze loty do Кардифф są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Польша mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Польша do Кардифф zapłacisz tylko 1027 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Польша do Кардифф niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Польша do Кардифф wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1027 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Кардифф.
 


 
W południowo-zachodniej części Wielkiej Brytanii znajduje się Cardiff. Stolica Walii jest niezwykle zielonym i przyjaznym rowerzystom miastem. Możesz tam uprawiać również inne sporty na wolnym powietrzu, w tym sporty wodne, ze względu na położenie miasta nad Kanałem Bristolskim. Będąc w Cardiff, masz możliwość wzięcia udziału m.in. w spływie kajakowym. Miłośnicy nieco innych sportów z kolei mają do dyspozycji np. park linowy czy ściankę wspinaczkową. Stolica Walii to również miasto pełne średniowiecznych zamków. Jednym z najpopularniejszych jest Caerphilly, drugi co do wielkości zamek w Wielkiej Brytanii. Warto odwiedzić także zamki Coch czy Fonmon. Do zabytkowych budowli w mieście należy też XII-wieczna katedra św. Piotra i Pawła. Cardiff pełne jest muzeów, które przyciągną zarówno miłośników sztuki, jak i historii. A jeżeli pragniesz ujrzeć, jak żyli mieszkańcy miasta w XVII wieku, udaj się do dawnego dworu Tudorów Llancaiach Fawr. Jego lokatorzy żyją i pracują w warunkach przypominających te sprzed prawie czterystu lat. Jak widać, Cardiff to nowoczesne miasto brytyjskie, w którym jednak wciąż można poczuć ducha dawno minionych czasów.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych