Bilety lotnicze z Польша do Шеффилд

от 210 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изWrocławia
от210 PLN
изKatowic
от314 PLN
изKrakowa
от347 PLN
изGdańska
от664 PLN
изБыдгощ
изКошалин
изЛодзь
изЛюблин
изОльштын
изПознань
изРадом
изЖешув
изЩецин
изВаршава
изЗелена-Гура
Najtańsze loty do Шеффилд są realizowane z Wrocławia. Tanie loty z Wrocławia są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Польша mogą być wyższe niż z Wrocławia.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Wrocławia za bilety lotnicze z Польша do Шеффилд zapłacisz tylko 210 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Польша do Шеффилд niższą od powyższej z Wrocławia.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Польша do Шеффилд wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 210 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Шеффилд.
 


 
Położone nad rzeką Don, w Południowym Yorkshire Doncaster jest średniej wielkości angielskim miastem przemysłowym. Dziś liczy blisko 70 tysięcy mieszkańców, ale liczba ta stale się powiększa. Do Doncaster wiodą liczne drogi, w pobliżu działa też nazwane imieniem Robin Hooda lotnisko, na które regularnie przybywają ludzie z różnych krajów, żeby znaleźć pracę.
 
Doncaster słynie z licznych fabryk, jednak nie jest typowym szarym miastem. Jego historia sięga jeszcze czasów starożytnych, a obóz wojskowy założyli tu już stacjonujący w I w. n.e. Rzymianie. W Doncaster zwracają uwagę głównie górujące nad miastem sakralne obiekty. Z pewnością nie znudzą się tu też miłośnicy aktywnego wypoczynku. W mieście działa gigantyczny kompleks wypoczynkowo-sportowy The Dome, jest wspaniały tor do wyścigów konnych, od lat w Doncaster ma też siedzibę drużyna piłkarska Doncaster Rovers FC.
 
Miłośnicy muzeów mogą wstąpić tu do Muzeum Trolejbusów, nie zawiodą się też pasjonaci lotnictwa. Jeśli zaś chodzi o ofertę kulturalną, to w mieście działają teatry, w których można zobaczyć profesjonalistów i amatorów. Wieczorem zaś, żeby poczuć klimat typowych angielskich pubów, warto wybrać się na wycieczkę ulicami The Silver Street, Cleveland Street oraz High Street, gdzie najwięcej jest czynnych do późnych godzin nocnych barów.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych