Bilety lotnicze z Polski do Dortmundu

от 607 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изOlsztyn
от607 PLN
изWrocławia
от991 PLN
изPoznania
от1087 PLN
изWarszawy
от1210 PLN
изKrakowa
от1650 PLN
изGdańska
от1683 PLN
изBydgoszczy
изKoszalina
изSzczecina
изZielonej Góry
Najtańsze loty do Dortmundu są realizowane z Olsztyn. Tanie loty z Olsztyn są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Olsztyn.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Olsztyn za bilety lotnicze z Polski do Dortmundu zapłacisz tylko 607 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Dortmundu niższą od powyższej z Olsztyn.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Dortmundu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 607 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Dortmundu.
 


 
Dortmund jest jednym z największych centrów przemysłu ciężkiego oraz browarnictwa w Niemczech. Jest to idealne miejsce na wypoczynek dla osób pasjonujących się fortyfikacjami. Na terenie miasta znajduje się szereg rycerskich warowni obronnych pochodzących z XIII wieku. Szczególnie ciekawie prezentują się dwie zrekonstruowane baszty, stanowiące podstawę miejskich murów.
 
Równie atrakcyjny, lecz posiadający zupełnie inny charakter mają stare zabudowania przemysłowe z XIX wieku. Powstały one podczas boomu przemysłowego, jakie przeżywało miasto w tym okresie. Większość muzeów znajdujących się w Dortmundzie nawiązuje do przemysłowego charakteru ośrodka. Najciekawszą placówką organizującą wystawy jest Muzeum Samochodów Zabytkowych, w którym podziwiać można piękne, stare auta. Najlepszym miejscem przeznaczonym specjalnie dla dzieci jest hala Monkey Town. Przygotowano w niej szereg atrakcji dla najmłodszych. Dorośli odwiedzający Dortmund z pewnością zainteresują się miejskim kasynem. Podczas nocnych imprez jest ono jednym z centrów życia towarzyskiego miasta.