Bilety lotnicze z Польша do Эйндховен

от 89 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изGdańska
от89 PLN
изKatowic
от93 PLN
изKrakowa
от127 PLN
изWarszawy
от127 PLN
изLublin
от211 PLN
изWrocławia
от341 PLN
изPoznania
от416 PLN
изBydgoszczy
изKoszalina
изSzczecina
изZielonej Góry
Najtańsze loty do Эйндховен są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Польша mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Польша do Эйндховен zapłacisz tylko 89 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Польша do Эйндховен niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Польша do Эйндховен wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 89 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Эйндховен.
 


 
Pierwszymi skojarzeniami, które nasuwają się na myśl o Holandii są różnobarwne tulipany, wykonane z żółtego drewna chodaki oraz wiatraki. Podróżnicy z różnych zakątków Europy najczęściej odwiedzają w tym urokliwym kraju trzy miasta: Amsterdam, Utrecht i Rotterdam. Mniej popularnym, ale szczególnie wartym polecenia miejscem na holenderskiej mapie jest Eindhoven. To miasto może być szczególnie atrakcyjne dla turystów, którzy decydują się na skorzystanie z tanich linii lotniczych przybywając do Holandii, ponieważ na jego przedmieściach znajduje się jedyne w kraju lowcostowe lotnisko. Burzliwa historia regionu, a w szczególności II woja światowa sprawiły, że w Eindhoven zachowało się niewiele zabytków z poprzednich epok. Miłośnicy nowoczesnej architektury mogą w tym mieście zobaczyć kilka ciekawych obiektów, m.in. Centrum Konferencyjno-Wystawnnicze, Muzeum Sztuki Nowoczesnej Van Abbe oraz Evolution Center. Czy wiesz, że w Eindhoven od 1891 roku funkcjonuje koncern Philipsa? Stara fabryka, w której to po raz pierwszy zostały wyprodukowane pierwsze żarówki, przekształcono w Muzeum Philipsa.
 
Wyląduj na lotnisku w pobliżu Eindhoven, zobacz młyn uwieczniony na obrazie van Gogha i baw się wraz z mieszkańcami podczas imprezy z okazji Narodowego Dnia Roweru.