Bilety lotnicze z Польша do Эксетер

от 8051 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изPoznania
от8051 PLN
изБыдгощ
изГданьск
изКатовице
изКошалин
изКраков
изЛодзь
изЛюблин
изОльштын
изРадом
изЖешув
изЩецин
изВаршава
изВроцлав
изЗелена-Гура
Najtańsze loty do Эксетер są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Польша mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Польша do Эксетер zapłacisz tylko 8051 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Польша do Эксетер niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Польша do Эксетер wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 8051 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Эксетер.
 


 
W południowo-zachodniej części Wielkiej Brytanii, przy ujściu rzeki Exe do Morza Celtyckiego, tuż przy skalistych wybrzeżach Oceanu Atlantyckiego, leży Exeter, stare celtyckie miasto. Jest to miejsce wiekowe, które ma za sobą niezwykle burzliwą historię. Z tego względu też jest bogate w liczne zabytki. Warto zwrócić szczególną uwagę na ogromny XIV-wieczny zamek Powderham Castle czy romańsko-gotycką katedrę. Zachwyt wzbudza również budynek dawnego klasztoru św. Mikołaja, który obecnie pełni funkcję muzeum Tudorów. Wybierz się na spacer pomiędzy starodawnymi budowlami, aby poczuć ówczesny klimat miasta. Będąc w Exeter koniecznie trzeba udać się na wybrzeże, aby móc podziwiać widoki na ocean z potężnych klifów. Miasto i jego okolice są doskonałym miejscem na przebywanie na łonie natury. W Exeter jest wiele parków oraz zielonych skwerów, jego otoczenie natomiast stanowią typowe angielskie wzgórza stepowe. Niedaleko Exeter znajduje się historyczne miasto Tintagel, które uchodzi za miejsce narodzin króla Artura. Fani legendarnych opowieści muszą je koniecznie odwiedzić.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych