Bilety lotnicze z Polski do Genui

от 826 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изWarszawy
от826 PLN
изKrakowa
от1485 PLN
изWrocławia
от1653 PLN
изBydgoszczy
изKoszalina
изSzczecina
изZielonej Góry
Najtańsze loty do Genui są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Genui zapłacisz tylko 826 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Genui niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Genui wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 826 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Genui.
 


 
Leżąca w Północnych Włoszech, nad brzegiem Morza Liguryjskiego Genua, zasłynęła w świecie przede wszystkim jako rodzime miasto jednego z największych odkrywców średniowiecza – Krzysztofa Kolumba. Warto więc udać się na spacer po starym porcie – Porto Antico, w którym obecnie przeszłość spotyka się z nowoczesnością, dzięki licznym kawiarenkom i restauracjom ulokowanym wzdłuż gwarnej promenady. Odnajdziesz tam również oceanarium - jedno z największych w Europie oraz Muzeum Morskie - Galata Museo del Mare. Największą atrakcją miasta jest jednak średniowieczna starówka. Wąskie, brukowane uliczki, wspaniałe dziedzińce, piękne fontanny oraz potężna brama miejska Porta Soprana, z pewnością pozwolą Ci poczuć dawnego ducha miasta i odkryć jego największe tajemnice. Popularne w Genui są też zabytki sakralne: kościół św. Mateusza, kościół św. Stefana, katedra San Lorenzo, a także liczne pałace: Dożów, Królewski, Biały. Włoskie miasto słynie również ze wspaniałej kuchni, której specjalnością jest sos pesto oraz focaccia - aromatyczny placek drożdżowy. Zarówno sam, jak i z różnymi dodatkami jest wyśmienity i na pewno posmakuje każdemu, kto odwiedzi Genuę.