Bilety lotnicze z Polski do Kopenhagi

от 79 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изGdańska
от79 PLN
изKrakowa
от440 PLN
изWarszawy
от564 PLN
изBydgoszczy
от682 PLN
изKatowic
от689 PLN
изPoznania
от694 PLN
изSzczecina
от740 PLN
изRzeszowa
от809 PLN
изZielonej Góry
от1441 PLN
изKoszalina
изWrocławia
Najtańsze loty do Kopenhagi są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Kopenhagi zapłacisz tylko 79 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Kopenhagi niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Kopenhagi wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 79 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Kopenhagi.
 


 
Duńska stolica co roku przyciąga tysiące turystów z całego świata. To bajkowe, a jednocześnie na wskroś współczesne miejsce, posiada wielu amatorów. Dlaczego?
 
Kopenhaga oferuje wszystkim, którzy ją odwiedzają, szeroki wachlarz atrakcji. Z pewnością nie zawiodą się ci, którzy kochają obcowanie z historią i zwiedzanie. Wspaniałych zabytków, jak i niezwykle ciekawych placówek muzealnych nie zabraknie. Jeśli zdecydujesz się spędzić tam choćby kilka dni, wybierz się na długi spacer i podążaj śladami H. Ch. Andersena i S. Kierkegaarda. Odkryj miejsca, w których do dziś wspomina się te wybitne postaci. Nie zapomnij także zobaczyć symbolu miasta – Małej Syrenki.
 
Wielbicieli złocistego trunku bez wątpienia ucieszy wizyta w jednym z tamtejszych browarów, w których skosztować można tę duńską specjalność. Wrażenie na wszystkich zrobi też doskonale zorganizowana miejska komunikacja oraz ścieżki rowerowe, które sprawiają, że nie jeden zwolennik czterech kółek zmienia swoje upodobania.
 
Chyba nie trzeba Cię już przekonywać, dlaczego warto odwiedzić Kopenhagę. Skuś się na baśniową podróż we współczesnych realiach.