Bilety lotnicze z Польша do Манчестер

от 226 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изGdańska
от226 PLN
изWarszawy
от433 PLN
изPoznania
от460 PLN
изKrakowa
от505 PLN
изRzeszowa
от637 PLN
изSzczecina
от666 PLN
изWrocławia
от737 PLN
изБыдгощ
изКатовице
изКошалин
изЛодзь
изЛюблин
изОльштын
изРадом
изЗелена-Гура
Najtańsze loty do Манчестер są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Польша mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Польша do Манчестер zapłacisz tylko 226 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Польша do Манчестер niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Польша do Манчестер wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 226 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Манчестер.
 


 
Manchester to drugie po Londynie centrum handlowo-finansowe Wielkiej Brytanii oraz jeden z wiodących ośrodków kulturalno-naukowych w kraju. Jakie atrakcje przygotował on dla turystów? Przekonaj się.
 
Manchester to miejsce, którego nieodłączną częścią jest muzyka. Coś dla siebie znajdą tam wszyscy melomani, niezależnie od tego, jaki gatunek muzyczny preferują. To stamtąd pochodzi bowiem największa orkiestra w całej Wielkiej Brytanii - The Hallé Orchestra. Tam także narodziły się takie formacje jak: Simply Red, Oasis czy Bee Gees. W lokalach rozrywkowych potańczysz natomiast w rytm utworów klubowych.
 
Manchester to także prestiżowy ośrodek piłkarski. W mieście funkcjonują dwa kluby piłkarskie – Manchester United i Manchester City. Zobacz, jak piłka nożna po brzegi wypełnia serca fanów i przeżyj niesamowite sportowe emocje.
 
Jeśli, bardziej od muzyki czy sportu, interesujesz się historią, kulturą i sztuką, znajdź trochę czasu na wizytę w tamtejszych muzeach oraz poznawanie miejskich zabytków. Wśród nich odnajdziesz takie skarby jak gotycka katedra czy pełna wiktoriańskich budowli dzielnica Castlefield.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych