Bilety lotnicze z Соединенное Королевство do Манчестер

+48 61 62 62 022

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
изBarrow-In-Furness
изBenbeculli
изBirmingham
изBrize Norton
изCambridge
изCampbeltown
изEast Midlands
изEdynburga
изManchesteru
изMilton Keynes
изNorthampton
изSheffield
изShetland Islands Sumbur
изSt Andrews
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Соединенное Королевство do Манчестер niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Соединенное Королевство do Манчестер wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Манчестер.
 


 
Manchester to drugie po Londynie centrum handlowo-finansowe Wielkiej Brytanii oraz jeden z wiodących ośrodków kulturalno-naukowych w kraju. Jakie atrakcje przygotował on dla turystów? Przekonaj się.
 
Manchester to miejsce, którego nieodłączną częścią jest muzyka. Coś dla siebie znajdą tam wszyscy melomani, niezależnie od tego, jaki gatunek muzyczny preferują. To stamtąd pochodzi bowiem największa orkiestra w całej Wielkiej Brytanii - The Hallé Orchestra. Tam także narodziły się takie formacje jak: Simply Red, Oasis czy Bee Gees. W lokalach rozrywkowych potańczysz natomiast w rytm utworów klubowych.
 
Manchester to także prestiżowy ośrodek piłkarski. W mieście funkcjonują dwa kluby piłkarskie – Manchester United i Manchester City. Zobacz, jak piłka nożna po brzegi wypełnia serca fanów i przeżyj niesamowite sportowe emocje.
 
Jeśli, bardziej od muzyki czy sportu, interesujesz się historią, kulturą i sztuką, znajdź trochę czasu na wizytę w tamtejszych muzeach oraz poznawanie miejskich zabytków. Wśród nich odnajdziesz takie skarby jak gotycka katedra czy pełna wiktoriańskich budowli dzielnica Castlefield.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych