Bilety lotnicze z Polski do Neapolu

от 322 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изWarszawy
от322 PLN
изKrakowa
от597 PLN
изPoznania
от865 PLN
изRzeszowa
от1565 PLN
изWrocławia
от1723 PLN
изGdańska
от2342 PLN
изKatowic
от2748 PLN
изBydgoszczy
изKoszalina
изSzczecina
изZielonej Góry
Najtańsze loty do Neapolu są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Neapolu zapłacisz tylko 322 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Neapolu niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Neapolu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 322 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Neapolu.
 


 
Neapol - Na południu Włoch, u stóp Wezuwiusza, jednego z najbardziej niebezpiecznych wulkanów świata, rozciąga się Neapol, jedno z najsłynniejszych włoskich miast. Stare przysłowie, „zobaczyć Neapol i umrzeć”, nie straciło właściwie na swojej aktualności. Miasto samo w sobie jest jedną wielką architektoniczną atrakcją i słynie z licznych zabytków. Nie możesz przeoczyć Katedry św. Januarego, Pałacu Królewskiego, Klasztoru Kartuzów, andegaweńskiego dworu królewskiego Castel Nuovo, zamku Sant'Elmo czy opactwa Certosa di San Martino. Udając się w dwa ostatnie miejsca, koniecznie skorzystaj z kolejki liniowej Montesanto. Nigdy nie zapomnisz towarzyszących Ci podczas podróży uczuć, wrażenia bowiem są nieopisane. Neapol położony jest nad morzem, nie można zatem, przebywając w mieście, ominąć spaceru promenadą Caracciolo. W pobliżu znajduje się plac Mergellina, bardzo popularny wśród dzisiejszych artystów.
 
Trudno również wyobrazić sobie włoskie miasto bez włoskiej kuchni, niepowtarzalnej i niezwykle smacznej. Neapol posiada też swoje specyficzne dania, których nazwy silnie związane są z nazwą miasta. Jednym z nich jest pizza napoletana, w której skład wchodzą trzy podstawowe składniki: pomidory, bazylia i mozzarella. Odzwierciedlają one włoskie barwy narodowe. Godne polecenia jest też spaghetti po neapolitańsku, które w przeciwieństwie do bolońskiego przyrządza się bez mięsa.