Bilety lotnicze z Polski do Norymbergi

от 707 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изWarszawy
от707 PLN
изKrakowa
от782 PLN
изGdańska
от788 PLN
изKatowic
от1325 PLN
изWrocławia
от1943 PLN
изBydgoszczy
от11442 PLN
изKoszalina
изSzczecina
изZielonej Góry
Najtańsze loty do Norymbergi są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Norymbergi zapłacisz tylko 707 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Norymbergi niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Norymbergi wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 707 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Norymbergi.
 


 
Norymberga to miasto, które zachwyci przede wszystkim miłośników historii oraz zwiedzania różnorodnych zabytków, a także rozmaitych ekspozycji muzealnych. Najpiękniejszym obiektem w tej niemieckiej miejscowości jest górujący nad miastem zespół zamkowy, w którego skład wchodzą: zamek cesarski, zamek burgrabiego oraz zamek miejski. Warto odwiedzić też XVII-wieczny ratusz czy dom niemieckiego artysty Albrechta Durera. W Norymberdze nie brakuje również zabytków sakralnych. Najpiękniejsze to Frauenkirche (kościół Najświętszej Marii Panny), potężny kościół św. Elżbiety, a także kościół św. Sebalda, w którym znajduje się grób patrona. Jeżeli jednak nie jesteś zainteresowany zwiedzaniem, możesz wybrać się do Norymbergi w innym celu. W mieście odbywają się rozmaite festiwale i targi, które z pewnością zainteresują przyjezdnych. Jednym z największych jest Altstadtfest, podczas którego można poznać folkową stronę miasta i jego mieszkańców, a także zakosztować tradycyjnych potraw. Bardzo lubiany przez Niemców jest odbywający się latem Frankoński Festiwal Piwa. Dzieci z kolei najbardziej cieszy Panoptikum – europejski festiwal teatralny oraz wspaniałe jarmarki bożonarodzeniowe.