Bilety lotnicze z Polski do Palermo

от 813 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изKrakowa
от813 PLN
изWarszawy
от964 PLN
изGdańska
от1132 PLN
изWrocławia
от1158 PLN
изPoznania
от1229 PLN
изKatowic
от1436 PLN
изRzeszowa
от1652 PLN
изBydgoszczy
изKoszalina
изSzczecina
изZielonej Góry
Najtańsze loty do Palermo są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Palermo zapłacisz tylko 813 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Palermo niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Palermo wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 813 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Palermo.
 


 
Palermo to najbardziej egzotyczne z włoskich miast. Za sprawą kilkuwiekowego panowania arabskiego, przejściowego normandzkiego i bizantyńskiego architektura stolicy Sycylii to istna mozaika.Zwiedzisz tu Pałac Normański (Palazzo dei Normanni), dzisiejszą siedzibę parlamnetu sycylijskiego. Jego fundamenty pamiętają XI wiek, kiedy to Palermo było jedną z najważniejszych europejskich stolic. Znajduje się tutaj także jeden z najpiękniejszych zabytków regionu, kaplica królewska Capella Pallatina, wybudowana na polecenie króla Rogera II.Jeśli potrzebujesz mocniejszych wrażeń, na pewno uznanie w twoich oczach zdobędą katakumby Klasztoru Kapucynów (Convento dei Cappuccini). Spacer zawilgoconym korytarzem pośród kilkudziesięciu zmumifikowanych ciał i szkieletów to nie lada atrakcja. Niesamowite wrażenie robi zwłaszcza „śpiąca piękność” – doskonale zachowane zwłoki dwuletniej dziewczynki z 1920 r. (jest ostatnią pochowaną tu osobą). Wytrwali odnajdą także w katakumbach ciało słynnego malarza Valesqueza. Dla koneserów opery obowiązkowy punkt wycieczki to Teatro Massimo – największa opera w całych Włoszech i zarazem jedna z największych w Europie. Z kolei wielbiciele „Ojca chrzestnego” F.F. Coppoli powinni udać się do pobliskiego miasteczka Corleone. To stąd do Ameryki miał przybyć Don Vito Corleone. Co ciekawe także dziadkowie Ala Pacino, który odgrywał rolę Michaela Corleone, pochodzili z tego urokliwego miejsca.