Bilety lotnicze z Польша do Прествик

+48 61 62 62 022

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
изБыдгощ
изГданьск
изКатовице
изКошалин
изКраков
изЛодзь
изЛюблин
изОльштын
изПознань
изРадом
изЖешув
изЩецин
изВаршава
изВроцлав
изЗелена-Гура
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Польша do Прествик niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Польша do Прествик wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Прествик.
 


 
Prestwick jest portowym miasteczkiem, które znajduje się na zachodnim wybrzeżu Szkocji. Od Glasgow - największego miasta tego regionu, dzieli go zaledwie 48 km. Prestwick jest idealnym wyborem dla turystów i zwiedzających. Położony w samym sercu kraju, posiada wiele miejsc o dużym znaczeniu historycznym. Prestwick istnieje już ponad tysiąc lat i jest najstarszym w Szkocji miasteczkiem królewskim. Miłośnicy zabytków z pewnością zainteresują się wiekowymi ruinami kościoła św. Mikołaja czy Studnią Bruce'a - miejscem, w którym podobno król Szkocji, Robert I Bruce, pił uzdrawiającą wodę. Położenie miasta pozwala również na spacery wzdłuż plaży, podczas których możemy się cieszyć jednym z najpiękniejszych zachodów słońca na zachodnim wybrzeżu. Prestwick jest popularny wśród żeglarzy i windsurferów. Jeżeli jednak interesujesz się innym sportem, miejsce to jest także dla Ciebie. W mieście odnajdziesz kryty basen, kręgielnię, znakomity klub tenisowy czy pole golfowe - jedno z najlepszych w Szkocji. Z kolei główna ulica Prestwick oferuje bogaty wybór restauracji, barów i kawiarni, a także szereg rozmaitych sklepów, hoteli oraz pensjonatów.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych