Bilety lotnicze z Польша do Саутенд

+48 61 62 62 022

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
изБыдгощ
изГданьск
изКатовице
изКошалин
изКраков
изЛодзь
изЛюблин
изОльштын
изПознань
изРадом
изЖешув
изЩецин
изВаршава
изВроцлав
изЗелена-Гура
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Польша do Саутенд niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Польша do Саутенд wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Саутенд.
 


 
W Southend znajdziesz wszystkie tradycyjne przyjemności wzdłuż siedmiu wspaniałych kilometrów od morza. Wszystko zaledwie w godzinę jazdy pociągiem od Londynu, do którego przecież prosto dolecieć samolotem. Łatwo dotrzeć, lecz opuścić Southend ze względu na moc atrakcji nie sposób. Nie dziwi fakt, że miasto jest najbardziej popularnym londyńskim nadmorskim kurortem zarówno latem jak i zimą, gdy chcesz poczuć powiem świeżej bryzy. Southend posiada najdłuższe na świecie molo – 1,3 mili przyjemności biegnące do ujścia Tamizy, które organizuje życie społeczności i odwiedzających. Wzdłuż promenady oświetlonej jasnymi neonami znajduje się szereg salonów gier i kasyn, ale istnieją też trasy spokojniejsze, kieruj się wtedy na wschód. Występuje szeroka oferta sportów wodnych, a bardzo licznie odwiedzane jest oceanarium „Sea Life”. W Southend można znaleźć zabawę na każdą kieszeń. Nieopodal położony jest też park rozrywki Adventure Island, w którym do wyboru jest ponad 40 różnych przejażdżek i kolejek górskich. Centrum miasta z kolei to wyjątkowe miejsce na zakupy, przepyszny posiłek przy dźwiękach olśniewającej muzyki. Nieważne gdzie pójdziesz, w Southend poczujesz się naprawdę rozpieszczony!

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych