Bilety lotnicze z Polski do Dusseldorfu

от 528 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изKrakowa
от528 PLN
изWrocławia
от646 PLN
изBydgoszczy
от733 PLN
изWarszawy
от763 PLN
изPoznania
от831 PLN
изGdańska
от909 PLN
изRzeszowa
от992 PLN
изSzczecina
от1035 PLN
изKoszalina
изZielonej Góry
Najtańsze loty do Dusseldorfu są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Dusseldorfu zapłacisz tylko 528 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Dusseldorfu niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Dusseldorfu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 528 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Dusseldorfu.
 


 
Jeżeli Dusseldorf kojarzy Ci się jedynie z potężnym ośrodkiem gospodarczym Niemiec, na pewno będziesz zaskoczony, jak wiele to miasto ma do zaoferowania turystom. Piękne zabytki to jeden z powodów, jakie przyciągają wielu odwiedzających. Warto zwrócić uwagę na starówkę, będącą wizytówką miasta. Zabytkowe kamienice, kościółki i malownicze knajpki tworzą niespotykany klimat. Zwiedzając nie można również pominąć ratusza wybudowanego w 1573 roku, a także dwóch najważniejszych budowli sakralnych w mieście: gotyckiego kościoła św. Lamberta z XIII wieku oraz barokowego kościoła św. Andrzeja z XVII wieku. Jednak najsłynniejszym budynkiem Dusseldorfu jest Pałac Myśliwski Jagerhof, pochodzący z XVIII wieku, w którym obecnie znajduje się Muzeum Goethe'go.
 
Dusseldorf może pochwalić się liczbą siedemnastu teatrów, w których repertuarze każdy znajdzie coś, co lubi. Bez wątpienia nie będą się tu nudzić amatorzy sztuki, w mieście bowiem znajduje się wiele muzeów i ośrodków kulturalnych, prezentujących przeróżne wystawy: od zdjęć do ceramiki. Kolejną atrakcją Dusseldorfu jest karnawał uliczny, obfity w konkursy, koncerty i przede wszystkim – niezwykle barwną paradę. Nie można zapomnieć o targach mody, które są świetną propozycją dla miłośników trendów. Jak widać, Dusseldorf to atrakcyjne miejsce i nikt nie powinien się tu nudzić!