Bilety lotnicze do Манчестер

от 844 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изNiemiec
от844 PLN
изHiszpanii
изKostaryki
изMontenegro
изRepubliki Czeskiej
изStanów Zjednoczonych
изWielkiej Brytanii
Najtańsze loty do Манчестер są realizowane z Monachium. Tanie loty z Monachium są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Monachium.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Monachium za bilety lotnicze do Манчестер zapłacisz tylko 844 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Манчестер niższą od powyższej z Monachium.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Манчестер wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 844 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Манчестер.
 


 
Manchester to drugie po Londynie centrum handlowo-finansowe Wielkiej Brytanii oraz jeden z wiodących ośrodków kulturalno-naukowych w kraju. Jakie atrakcje przygotował on dla turystów? Przekonaj się.
 
Manchester to miejsce, którego nieodłączną częścią jest muzyka. Coś dla siebie znajdą tam wszyscy melomani, niezależnie od tego, jaki gatunek muzyczny preferują. To stamtąd pochodzi bowiem największa orkiestra w całej Wielkiej Brytanii - The Hallé Orchestra. Tam także narodziły się takie formacje jak: Simply Red, Oasis czy Bee Gees. W lokalach rozrywkowych potańczysz natomiast w rytm utworów klubowych.
 
Manchester to także prestiżowy ośrodek piłkarski. W mieście funkcjonują dwa kluby piłkarskie – Manchester United i Manchester City. Zobacz, jak piłka nożna po brzegi wypełnia serca fanów i przeżyj niesamowite sportowe emocje.
 
Jeśli, bardziej od muzyki czy sportu, interesujesz się historią, kulturą i sztuką, znajdź trochę czasu na wizytę w tamtejszych muzeach oraz poznawanie miejskich zabytków. Wśród nich odnajdziesz takie skarby jak gotycka katedra czy pełna wiktoriańskich budowli dzielnica Castlefield.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych