Bilety lotnicze z Polski do Monachium

от 768 PLN

целый год
целый год
Добавить ещё один номер
Поиск авиабилетов :
изLublin
от768 PLN
изKrakowa
от770 PLN
изKatowic
от781 PLN
изPoznania
от800 PLN
изWrocławia
от804 PLN
изWarszawy
от823 PLN
изBydgoszczy
от841 PLN
изRzeszowa
от858 PLN
изSzczecina
от1191 PLN
изKoszalina
изZielonej Góry
Najtańsze loty do Monachium są realizowane z Lublin. Tanie loty z Lublin są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Lublin.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Lublin za bilety lotnicze z Polski do Monachium zapłacisz tylko 768 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Monachium niższą od powyższej z Lublin.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Monachium wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 768 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Monachium.
 

 
Położone w malowniczej bawarskiej scenerii Monachium bywa nazywane często drugą stolicą Niemiec. Nie sposób się z tym nie zgodzić, ponieważ właśnie tu bije przemysłowe serce kraju. Swoje siedziby w mieście mają tak znane koncerny jak Siemens czy BMW. Gigant motoryzacyjny prowadzi otwarte dla zwiedzających muzeum, w którym prezentowane są wszystkie dotychczas wprowadzone do sprzedaży modele tej marki.
Miasto pełne jest wspaniałych zabytków architektury sakralnej, takich jak symbol Monachium – Kościół NMP. Świątynia ma charakterystyczne dwie wysokie wieże zwieńczone miedzianymi kopułami. Jednak bawarska stolica to nie tylko zabytki. Dla najodważniejszych funkcjonuje jedyna na świecie plaża nudystów w centrum miejskiego parku. Monachium ma w swojej ofercie również niezwykle bogaty wachlarz wydarzeń kulturalnych. W samym tylko Śródmieściu działa ponad 89 scen teatralnych z Teatrem Niemieckim na czele.
Najwięcej odwiedzających nie sprowadzają bynajmniej teatry, lecz wielkie święto piwa. Charakterystyczne litrowe kufle i wydekoltowane kelnerki przyciągają piwoszy z całego świata. Odbywający się corocznie Oktoberfest jest niebywałą okazją do zasmakowania w oryginalnym złotym trunku, który ponoć najlepiej smakuje w Monachium.